СБУ затримала трьох бойовиків у районі проведення АТО

Посилання: http://www.youtube.com/watch?v=Of8ewp624L8

Співробітники Служби безпеки України затримали у районі проведення антитерористичної операції трьох бойовиків незаконних збройних формувань т.зв. "ДНР/ЛНР".

У Бахмуті та Торецьку на Донеччині співробітники спецслужби спільно з поліцією виявили двох учасників терористичних угруповань. Мешканець Бахмута у 2014 році добровільно приєднався до незаконного збройного формування бойовиків у Дебальцевому. Він зі зброєю в руках стояв на блокпосту, ходив у караули та охороняв об’єкти терористів.

Інший бойовик у рідному Торецьку з серпня по липень 2014 року перебував у складі незаконного збройного формування "ДНР". Він забезпечував контрольно-пропускний режим на незаконно встановленому блокпосту.

Згодом обидва бойовики, побоюючись за власне життя, залишили терористичні формування та тривалий час переховувалися від правосуддя.

На Луганщині у місті Рубіжне співробітники СБ України затримали місцевого мешканця, який у липні 2014 року добровільно вступив до т.зв. "казачей гвардии всевеликого войска донского". У складі свого теругруповання він зі зброєю охороняв у Первомайському районі "військкомат", у якому бойовики вербували найманців.

Після звільнення Первомайська силами антитерористичної операції "гвардієць" втік від бойовиків та ховався у родичів на підконтрольній Україні території Луганщини.

Теги: АТО, ДНР, ЛНР, СБУ, Україна, бойовики, війна, затримання, терористи