Наші новини

Кінострічку "Winter on Fire" номіновано на премію "Emmy" за "Виняткові заслуги в кінодокументалістиці"

Кінострічку "Winter on Fire: Ukraine's Fight For Freedom" виробництва UkrStream.TV, Netflix, SPN Production та Afineevsky-Tolmor Production номіновано на 68-у премію "Emmy" за "Виняткові заслуги в кінодокументалістиці"

Читати повністю
Оскар 2016 - Повний список переможців

Переможці премії Оскар 2016: Повний список

Читати повністю
Кінострічку "Winter on Fire" номіновано на премію Оскар у категорії "Кращий документальний фільм"!

Кінострічку "Winter on Fire: Ukraine's Fight For Freedom" ("Зима у Вогні: Боротьба України за Свободу") виробництва Netflix, UkrStream.TV, Afineevsky-Tolmor Production та SPN Production номіновано на премію Оскар у категорії "Кращий документальний фільм"!

Читати повністю
Кінострічка "Winter on Fire" потрапила у 15-ку фільмів для подання на премію Оскар

Кінострічка про Майдан "Winter on Fire: Ukraine's Fight For Freedom" ("Зима у Вогні: Боротьба України за Свободу") виробництва Netflix, UkrStream.TV, Afineevsky-Tolmor Production та SPN Production увійшла в шорт-лист претендентів на Оскар.

Читати повністю
PRESSZVANIE провів першу всеукраїнську конференцію «Best Media Practices»

19 листопада в Київській Школі Економіки пройшла конференція для медіа-спільноти країни «Best Media Practices». Це перша всеукраїнська конференція в рамках конкурсу для журналістів PRESSZVANIE. Дванадцять авторитетних журналістів, редакторів і медіаменеджерів поділилися з гостями своїм досвідом, знаннями та історіями впливу з професійної діяльності.

Читати повністю
28 листопада у Києві відбудеться фестиваль інноваційних проектів PioneersKyiv #2

Міжнародний фестиваль інноваційних проектів Pioneers в червні цього року вперше завітав до України. І от на часі вже другий PioneersKyiv, який завдяки координації зусиль Eltrino, iHUB та КМДА (Київська міська державна адміністрація) має всі шанси стати головною подією осені для стартапів.

Читати повністю
19 листопада в Києві пройде конференція "Best Media Practices"

Кращі історії впливу на конференції "Best Media Practices". 19 листопада відомі журналісти і медіаменеджери поділяться успішним досвідом впливу у професійній діяльності.

Читати повністю
У Вашингтоні відбувся передпрем'єрний показ документального фільму "Winter on Fire: Ukraine's Fight For Freedom"

У Вашингтоні відбувся передпрем'єрний показ документального фільму "Winter on Fire: Ukraine's Fight For Freedom" виробництва Netflix, UkrStream.TV, Afineevsky-Tolmor Production та SPN Production.

Читати повністю
"Winter on Fire: Ukraine's Fight For Freedom" отримав нагороду за кращий документальний фільм

Документальний фільм "Winter on Fire: Ukraine's Fight For Freedom" виробництва Netflix, UkrStream.TV, Afineevsky-Tolmor Production та SPN Production отримав нагороду The Grolsch People's Choice Documentary Award на Міжнародному кінофестивалі у Торонто.

Читати повністю
Опубліковано трейлер до фільму "Winter On Fire: Ukraine's Fight for Freedom"

93 дні, які розпочались мирними студентськими демонстраціями, призвели до кривавої революції. Документальний фільм виробництва Netflix, UkrStream.TV, Afineevsky-Tolmor Production та SPN Production "Winter on Fire" розповість вам історію боротьби України за свободу від самого початку повстання у 2013 році.

Читати повністю