День Незалежності України 2014

РУСЛАНА та Незалежний інформаційний батальон "Горіла SOSна" презентують: twitter-storm “Допомога Україні на всіх континентах світу”.

Міста України, українські громади різних країн, всі українці світу на знак єдності проведуть всеукраїнські та всесвітні соціальні миротворчі заходи: Світло миру в містах на Дніпрі та символічних місцях Світу – неподалік Статуї Свободи, Ніагарський водоспад, Ейфелева вежа, Брандебурзькі ворота та на 50-метровій карті світу у Лісабоні.

UkrStream.TV транслюватиме заходи в рамках проекту в Україні та світі.

23 серпня о 22:00 запрошуємо вийти на міст і запалити вогник миру проти війни - зробити живий ланцюг.

24 серпня відбудеться Молитва миру в Храмах України та Світу. Незалежно від конфесій, помолимось за Мир в Україні, за всі жертви терору та агресїї, за перемогу Світла.

У цей день українські громади по всьому світу організують:
Український прапор буде вивішено на Wall Street та розгорнуто поруч з Ейфелевою вежею, Ніагарський водопад та центральну будівлю Варшаву буде підсвічено у жовто-блакитні кольори, можливо, буде підсвічено і Брандебурзькі ворота. Українська громада у Нідерландах від імені всіх українців вшанує пам’ять загиблих у МН17 від російської ракети та терористів, поклавши до меморіалу в аеропорту Схіпхол, звідки вилетів літак, 298 жовто-блакитні квітки.

Візьми участь у подіях 23-го і 24-го серпня - захисти Україну своєю небайдужістю.

День Незалежності України 2014