Лавров заявив, що російська армія готова завдати удар по Україні

Лавров заявив, що російська армія готова завдати удар по Україні

Time of event: 23.04.2014 13:30

Глава МЗС РФ Сергій Лавров підтвердив, що Росія направила на російсько-український кордон додаткові війська. Про це Лавров заявив в інтерв'ю телеканалу RT. При цьому він сказав, що війська РФ беруть участь у регулярних навчаннях. "Точно так само вчинила і українська влада, перевівши частину військ в південно-східні регіони країни. Наші війська знаходяться на російській території", - заявив російський міністр.

За словами глави російського МЗС, міністр оборони РФ Сергій Шойгу зробив військові навчання регулярними. "Це нормально, тому що армія повинна відчувати себе підготовленою", - сказав міністр. При цьому він дав зрозуміти, що Росія готова до військових дій. "Якщо інтереси російських громадян буде прямо порушено, я не бачу іншого виходу, окрім як відповісти відповідно до норм міжнародного законодавства", - зазначив Лавров. Міністр переконаний, що "російські війська перебувають на своїй території".

Нагадаємо, під час прямої лінії 17 квітня президент РФ Володимир Путін вперше публічно визнав, що "зелені чоловічки" в Криму - це російські військові. Раніше він цю інформацію категорично заперечував так само, як зараз заперечує присутність російських військових у східних областях України.

Українська правда