Лавров заявив, що Росія не причетна до розстрілів у Києві

Лавров заявив, що Росія не причетна до розстрілів у Києві

Time of event: 04.04.2014 15:33

Росія «не мала і не могла мати» відношення до снайперів, які розстрілювали людей на Майдані в Києві. Про це заявив глава російського МЗС Сергій Лавров, передає РІА «Новости». Він заявив, що Київ нібито ігнорував незалежні оцінки експертів у «справі снайперів». «Протягом останніх півтора місяців численні оцінки незалежних експертів про те, що сталося, і хто стріляв, де були снайпери, ігнорувалися (Києвом)», - заявив Лавров.

Він здивувався, що «повз вуха пропустили і знаменита телефонна розмова міністра закордонних справ Естонії Урмаса Паета з Кетрін Ештон». «Ми до цих злочинів не мали і не могли мати відношення. Але і з боку тих, хто використовував події 20 лютого для захоплення влади, будь-яких звернень правовими каналами ми не отримали», - сказав Лавров. За його словами, Україна не просила Москву про спільне розслідування.

Як відомо, в четвер керівники українських силових відомств заявили, що команду задіяти снайперів віддавав Янукович, а самі снайпери були з українських спецпідрозділів. Водночас, силовики повідомили, що силову операцію для Януковича розробляла російська ФСБ, а Росія під час загострення надала йому кілька тон вибухівки та боєприпасів.

Українська правда, РІА «Новости»