«Беркутівці» не розстрілювали людей на Майдані, а Сашко Білий — це тільки початок, — Захарченко

«Беркутівці» не розстрілювали людей на Майдані, а Сашко Білий — це тільки початок, — Захарченко

Time of event: 04.04.2014 21:09

Спецпідрозділ «Беркут» не має стосунку до стрілянини на Майдані під час масових протистоянь у лютому цього року. Про це заявив екс-глава МВС Віталій Захарченко в інтерв'ю російському Першому каналу. «Те, що це були не співробітники міліції, я впевнений на 100 %. На всі заходи «Беркут» виходив без бойової табельної зброї. 18 і 19 лютого поранили 86 співробітників органів внутрішніх справ вогнепальними пораненнями, 14 з них були вбиті. Це були співробітники внутрішніх військ, військовослужбовці, співробітники спецпідрозділу «Беркут, це були співробітники ДАІ, яких розстріляли на посту»,— розповів Захарченко.

Щодо подій ранку 20 лютого Захарченко повідомив - по співробітниках міліції на Інститутській і в районі Будинку профспілок відкрили прицільну стрілянину. «По доставлених у травмопункти і лікарні видно, які види вогнепальних поранень вони отримали. Це були вогнепальні поранення, отримані з пістолета 9-мм калібру, це були поранення з мисливських рушниць,бо є дробові поранення картеччю, а також поранення з куль, які були випущені з гладкоствольних рушниць», — запевняє Захарченко.

Він також прокоментував убивство одного із керівників «Правого сектору» Олександра Музичка (Сашка Білого): «Це початок тільки — Сашко Білий. Я думаю, що будуть (інші гучні убивства - ред)».