"Winter on Fire: Ukraine's Fight for Freedom" на Netflix

Посилання: http://www.youtube.com/watch?v=joXsQjY_owc

"Ніхто не очікував, що дітей будуть бити о 4:00 ранку, ніхто не очікував, що людей будуть викрадати або вбивати. Це просто відбувалося", - пояснює Євген Афінеєвський, режисер фільму "Winter on Fire: Ukraine's Fight for Freedom" про 93 дні повстання, яке призвело до падіння режиму президента Віктора Януковича. Фільм нещодавно виграв приз глядацьких симпатій на Міжнародному кінофестивалі в Торонто і дебютував на Netflix 9 жовтня. "Ми просто намагалися закарбувати кожен момент. Раптово я опинився в середині цього повстання і був захоплений історією".

Фільм Афінеєвського, який він називає "кінематографічним пам'ятником" героям української революції, - це портрет умов і дій протестуючих, що борються за тісніші зв'язки з Європейським Союзом. У той час, як деякі відгуки розкритикували єдину точку зору, Афінеевскій захистив своє бачення під час нещодавнього інтерв'ю з Ніком Гіллеспі на Reason TV.

"Інша сторона цієї історії - це політики і поліція. Поліції не дозволили говорити на камеру... А кожен раз, коли Ви направляєте камеру на політика, його завданням стає просування себе і своєї партії. Це не та історія, яку я намагався закарбувати. Для мене цей фільм був людською історією... не політичною агітацією".

Теги: Winter On Fire: Ukraine's Fight for Freedom, Майдан, Україна, протести