На Луганщині затримано терористів про спробі продажу ліків з російського "гумконвою"

Посилання: http://www.youtube.com/watch?v=McYJ5mGz1Fo

У районі міста Золоте, що на Луганщині, Служба безпеки України затримала вантажівку з ліками російського виробництва. Автомобіль намагався у нічний час поза встановленими пунктами пропуску в’їхати на територію підконтрольну Україні.

Під час огляду автомобіля співробітники СБ України виявили медикаменти, які потрапили до т.зв. «ЛНР» як гуманітарна допомога з РФ. На упаковці було зазначено адресу відправника – «Федеральное Госбюджетное учреждение «Всероссийский центр медицины катастроф «Защита» Минздрава России, г. Москва».

Крім цього, в машині виявлено дозвіл на перевезення медпрепаратів для лікувальних закладів «ЛНР», виданий «Министерством здравоохранения ЛНР» комунальному підприємству Луганської області «Фармація». Документ підписано фейковим міністром Ларисою Айрапетян.

За словами експертів, цей випадок свідчить про продаж чиновниками самопроголошеного «Мінздрава ЛНР» дефіцитних ліків з гуманітарної допомоги для особистого збагачення. На фоні зубожіння пересічних громадян, постійної нестачі препаратів у лікарнях на тимчасово окупованих територіях, терористи «ЛНР» цинічно спекулюють ліками першої необхідності.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Теги: ЛНР, Луганська область, СБУ, Україна, бойовики, контрабанда, терористи