СБУ затримала поблизу лінії розмежування бойовика т.зв. "ДНР"

Посилання: http://www.youtube.com/watch?v=DYcFfjz3NsQ

Співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією затримали на Донеччині після переходу лінії розмежування бойовика одного з незаконних збройних формувань терористичної організації "ДНР".

Правоохоронці встановили, що мешканець міста Добропілля з квітня 2014 року приєднався до бойовиків та до жовтня 2016 року перебував у складі незаконного підрозділу. Під час затримання співробітники спецслужби вилучили у чоловіка "військовий квиток ДНР" та оригінали інших "документів" з печатками терористичного угруповання. Згідно з ними бойовик брав безпосередню участь у бойових діях проти сил антитерористичної операції та отримав поранення. Він, зокрема, був учасником обстрілів сил АТО у районі Донецького аеропорту, селища Рідкодуб та виконував завдання у складі диверсійної групи терористів. Бойовик двічі проходив спецпідготовку у російських військових учбових центрах у Ростовської області.

Зі слів затриманого, через нестачу грошей він втік з незаконного збройного формування та планував повернутися до рідного Добропілля.

Теги: АТО, ДНР, СБУ, Україна, бойовики, війна, затримання, терористи