СБУ затримала бойовика з Росії, який входив до особистої охорони ватажка "ДНР" Захарченка

Посилання: http://www.youtube.com/watch?v=god4tYhzGsc

Співробітники Служби безпеки України спільно з прикордонниками та військовими затримали на лінії розмежування між містами Мар’їнка та Олександрівка, що на Донеччині, бойовика терористичної організації "ДНР" – громадянина Російської Федерації, який, за його словами, входив до особистої охорони ватажка "ДНР" Захарченка.

Затриманий розповів, що він був завербований у 2014 році російськими спецслужбами для участі у збройному конфлікті проти України. Уродженець Північного Кавказу пройшов навчання у диверсійному таборі в російському Ростові-на-Дону. Потім куратори переправили найманця разом з "казаками" на тимчасово окуповані терористами території України. Бойовик брав участь у бойових діях проти сил антитерористичної операції у багатьох точках, зокрема у Донецькому аеропорту, поблизу Широкиного та Пісків.

Найманець засвідчив, що під час перебування на тимчасово окупованих терористами територіях входив до незаконних збройних формувань "Святой Георгий", "Восток" та "Патріот". Упродовж травня - серпня 2015 року у складі "особого отдела республиканской гвардии" забезпечував особисту охорону ватажку терористів "ДНР" Захарченку.

Теги: ДНР, Захарченко, Росія, СБУ, Україна, бойовики, затримання, найманці, терористи