СБУ блокувала діяльність фінустанови терористів

Посилання: http://www.youtube.com/watch?v=TlX8NQR6FeY

Співробітники Служби безпеки України блокували діяльність фінансової установи терористів з "ЛНР", яка працювала на тимчасово окупованих територіях.

Спільники терористів акумулювали кошти з різних джерел, зокрема й з Росії та переводили на рахунки українських банківських установ. Кур’єри знімали гроші у відділеннях банків на підконтрольній українській владі територіях та готівкою завозили до т.зв. "ЛНР". Щомісячний оборот фінустанови становив майже 25 мільйонів гривень, з яких сплачувалися "податки" т.зв. фіскальним органам терористів.

Співробітники спецслужби затримали у Києві організаторів каналу фінансування терористів та кур’єрів. У зловмисників вилучено 500 тисяч гривень. На рахунках, які використовувалися терористами, вже заблоковано понад 3,7 мільйона гривень.

Правоохоронці встановили, що фінустанова бойовиків працювала у т.зв. "ЛНР" на підставі "ліцензії" виданої комерційною структурою "Росфингрупп". Ця компанія, відповідно до угоди із "урядом", виконує функції фінансового регулятора на територіях тимчасово контрольованих бойовиками.

Затриманим оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ст. 258-5 (фінансування тероризму) Кримінального кодексу України, та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Тривають оперативно-слідчі дії.

Теги: ЛНР, Луганська область, СБУ, Україна, бойовики, терористи

Інші відео