СММ ОБСЄ виявила конвої вантажівок, що в'їжджають і виїжджають з Донецької області

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=Ani2YWDLXl0

 У відповідь на запити засобів масової інформації СММ #ОБСЄ підтверджує, що її безпілотний літальний апарат (БПЛА) дальнього радіуса дії зафіксував колони вантажівок, які посеред ночі в’їжджали до України та виїжджали з неї ґрунтовою дорогою в районі, де немає прикордонно-пропускних споруд.

7 серпня о 22:15 БПЛА виявив колону з 8 шестиколісних вантажівок із критими брезентом вантажними відсіками, що рухалася на схід дорогою біля н. п. Чистякове (непідконтрольний урядові, 62 км на схід від Донецька). Поблизу н. п. Манич, що приблизно за 3,5 км від кордону між Україною та Російською Федерацією, колона повернула на схід на ґрунтову дорогу, яка проходить через кордон. Після цього БПЛА зафіксував другу колону, яка рухалася в західному напрямку від кордону з Російською Федерацією цією ж ґрунтовою дорогою. Для отримання детальної інформації див. Щоденний звіт СММ станом на 8 серпня трьома мовами (англійською, російською та українською) за посиланням: www.osce.org/uk/special-monitoring-mission-to-ukraine/390191.

Примітка: відео містить обрані кадри, зняті 7 серпня за допомогою БПЛА; для зручності перегляду окремі частини відеозапису було пришвидшено до 10 разів.

Теги: ДНР, ЛНР, ОБСЄ, Росія, Україна, бойовики, зброя, терористи