За останній тиждень СБУ затримала чотирьох бойовиків та інформатора терористів

Посилання: http://www.youtube.com/watch?v=igXTx_i25po

Чотирьох бойовиків та інформатора терористів «ДНР/ЛНР» затримала у районі проведення антитерористичної операції Служба безпеки України за період з 22 по 29 квітня.

За інформацією СБ України бійці 53-ї окремої механізованої бригади попередили спробу проникнення на територію, підконтрольну Україні, диверсійної групи терористів «ДНР». Під час зіткнення поблизу опорного пункту українських військових одного з диверсантів було поранено та затримано.

У Краматорську співробітники спецслужби спільно з поліцією затримали бойовика угруповання «ГРУ ДНР», який пройшов спеціальну підготовку для виконання диверсійних завдань на підконтрольній Україні території. Попавшись на мародерстві своїм подільникам, він втік від них і переховувався спочатку в окупованому Криму, а потім у Краматорську.

Також співробітники СБУ затримали колишнього члена НЗФ «ДНР», який зі зброєю в руках в період з середини березня по середину квітня 2014 року ніс службу на блокпосту в районі Іловайська Донецької області, а потім переховувався від українського правосуддя на території Волноваського району.

Крім того правоохоронці затримали колишього бойовика «ДНР», який у червні 2014 року будував блокпости та у патрулював вулиці села Карлівка Мар’їнського району Донеччини.

Теги: СБУ, Україна, бойовики, затримання, терористи