Євромайдан у фото

Посилання: https://vimeo.com/134587342

Молоді українці, які ніколи не жили в Радянському Союзі, а також старше покоління з прогресивними поглядами вийшли разом, щоб висловити своє бажання бути ближчими до Європейського Союзу. Україна 30 листопада відклала рішення про підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. З різних причин президент Віктор Янукович відмовився підписати угоду, що викликало масові протести та подальший переворот в Україні, що врешті-решт змушує Януковича самоусунутися від влади та покинути країну.

Попередня так звана Помаранчева революція в 2004 році не принесла якихось серйозних змін у принципах керування Україною. Політична система залишалася наскрізь корумпованою, що й було джерелом збільшення суспільного невдоволення. Коли новий/старий уряд прийшов до влади в 2004 році, все, про що він дбав, було набити власні кишені.

Революція в Києві взимку 2013/2014 була зосереджена на корупції та соціальній несправедливості в Україні. Протести почалися в листопаді зі студентського мітингу на підтримку зближення з ЄС, і закінчилася в лютому перестрілками на Майдані (площі Незалежності в Києві), в результаті яких загинули як антиурядові демонстранти, так і поліцейські. Більше 120 людей, включаючи поліцейських, були вбиті у заворушеннях на Майдані. Молоде покоління України, що виросло після падіння Радянського Союзу, готове і прагне до європейського майбутнього. Одразу після подій на Майдані відбувається російська анексія Криму та війна у східному регіоні України Донбасі.

Мультимедійний проект "Євромайдан" показує антиурядових демонстрантів, які борються поліцією в центрі Києва. Але вони боролися не просто проти урядових сил, а проти всієї корумпованої урядової системи.

Теги: Євромайдан, Київ, Майдан, Революція Гідності, Україна, протести