Документальний фільм "Музика Миру"

Посилання: http://www.youtube.com/watch?v=m2mkfG7kHto

"Це фільм про подорож людей культури, з почуттям  місій і здатністю до самоаналізу.
Це не документ, а лишень документальна ілюстрація часу та декількох незаперечних людських істин…"
Слов’янськ став першим містом в Україні, з якого й почалося збройне захоплення терористами Донбасу. За декілька місяців ці місця пережили напади, збройне захоплення, окупацію, війну і звільнення.
У листопаді 2014 в рамках фестивалю "Jazz Bez" виникла ідея "Концертів Миру" на нещодавно звільнених територіях Сходу України, які залишаються частиною "зони АТО": у містах Краматорськ, Слов’янськ та Дружківка, і привезти сюди частину мирного життя.
З багатьох запрошених на Концерти Миру зголосився і молодий польський джазовий гурт "ДК". До поїздки музиканти знали тільки те, що в тих місцях війна і їхати туди не слід. Те, що вони побачили і відчули ТАМ, тепер можуть розповісти іншим.
"У супроводі волонтера, перекладача Романа Полійчука, ми вирушили в 96 годинну поїздку зі Львова до Харкова, а звідти до Краматорська і Словянська.
У Краматорську ми познайомилися із колективом "Ground Beat", котрі вирішили відновити музикування у теперішньому складі.
Також, перед концертом у Краматоську до нашої групи приєднався ще один львівський волонтер (фотограф, ресторатор в мирі) Андрій Артим, який повертався із Станиці Луганської, куди привіз ще одну машину, куплену на зібрані ним і його друзями кошти, для добровольчого батальйону, в якому були також вояки зі Львова.
Так тут, поруч із зруйнованими будинками, заклеєними вікнами, поодинокими пострілами, солдатами з блокпостів, котрі ночували в землі, людьми, які пережили окупацію і перейшли у війну, в наповнених залах і звучала ця Музика Миру.
Були люди, яких ми більше ніколи не зустрінемо, які зі сміливістю і страхом захищали єдину Україну."

Теги: АТО, Донбас, Дружківка, Краматорськ, Слов'янськ, Україна, антитерористична операція, мир, музика