«Правий сектор» залишив готель «Дніпро» - там знайшли зброю

«Правий сектор» залишив готель «Дніпро» - там знайшли зброю

Час події: 01.04.2014 09:49

У вівторок зранку у супроводі правоохоронців представники «Правого сектору», залишили готель «Дніпро» та організовано відправилися на одну із заміських баз. Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства внутрішніх справ. Згідно із повідомленням, у готелі працюють експерти. Там виявлено декілька одиниць зброї. Проводиться перевірка щодо причетності її до вчинення інших злочинів.

У понеділок ввечері спецпідрозділи міліції і самооборона Майдану оточили готель «Дніпро», де знаходиться штаб-квартира організації «Правий сектор». Правоохоронці пішли на блокаду після того, як один із членів «Правого сектору» застосував зброю у конфлікті з представником самооборони Майдану на Хрещатику. Внаслідок цього поранення дістали три людини.

Відео: 5 канал

У той же час, у київському «Правому секторі» заявляють, що не мають незареєстрованої зброї. Про це заявив під час прес-конференції керівник «Правого сектору» у Київській області Ігор Мазур, передає «Тиждень.ua». «Ми як організація, що бачить себе у правовому полі, раніше вже відмовились від масок, бронежилетів, щитів та арматури. Коли звучить питання зброї, то нам її ніхто не видавав, щоб потім ми її здавали», - завив Мазур. Він переконує, що «більшість із тієї (зброї – ред.), що в нас є, зареєстрована. А незареєстрована була позичена у друзів-мисливців, і ми її вже повернули», – заявив Мазур.

Також він зазначив, що у його сотні, яка входить до Самооборони Майдану, залишилися пляшки з запальною сумішшю. «У нас є пляшки з запальною сумішшю. Ми хочемо їх передати у Нові Петрівці. Думаю, хлопці можуть використати їх під час навчань. Скажімо, для знищення макетів бронетехніки», – заявив Мазур. І додав, що у них є «газова установка, перероблена під вогнемет, яку вони також планують здати».

«Зареєстровану зброю ми не здаємо – це дико. Я не можу відповідати за весь «Правий сектор», але представники руху у Києві та Київській області віднині зберігатимуть зброю відповідно до закону, тобто у сейфах», – зазначив він. «Ні я, ні Ярош не виступали проти законів України. Можуть бути винятки, якими мають займатися правоохоронні органи», – заявив він. Він зазначив, що незареєстровану зброю вони здали раніше. 

UkrStream.TV, Українська правда, Тиждень.ua