На Донузлаві українські моряки намагаються вирватися з російської блокади

На Донузлаві українські моряки намагаються вирватися з російської блокади

Час події: 23.03.2014 12:20

Морський тральщик «Черкаси» зробив спробу прорвати блокаду на озері Донузлав. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на одного з членів екіпажу корабля. За його словами, близько години тому корабель спробував пройти поміж двох затоплених російських кораблів. «Черкасам» це майже вдалося, однак до них підійшов російський катер і вдарив у бік. Після цього носова частина «Черкас» опинилася на мілині. Екіпаж тральщика має намір й надалі робити спроби прорватися крізь блокаду. Сьогодні до «Черкас» приєдналися троє моряків з корабля «Чернігів», який раніше був пришвартований до берега.

Відео: БІМБА

Разом з тим глава медіа-центру Міноборони у Криму Владислав Селезньов зазначив: 23 березня на кораблях 5-ї бригади надводних кораблів ВМС України відбувся традиційний ритуал підняття державного прапору України та прапора ВМСУ.

Підняли сьогодні прапор України і над батальйоном морської піхоти у Феодосії. «Використовуючи нестандартні способи, за допомогою підручних засобів Державний прапор було піднято на максимально можливу висоту і добре проглядається в околицях.

Відео: Andriy Botyuk

Таким чином українські «чорні берети» продемонстрували свою вірність Військовій Присязі Українському народові», - зазначив Селезньов. За його словами, у 13-ту фотограмметричному центрі в Сімферополі також відбувся традиційний ритуал підйому Державного прапора України. У зв'язку з трауром у військовому колективі на прапорі України пов’язана чорна стрічка.

Українська правда, UkrStream.TV