У Львові провели в останню путь Василя Сліпака

Посилання: http://www.youtube.com/watch?v=0cm4d2GfLZI

Тисячі львів’ян, військові побратими, рідні та друзі з Франції попрощалися сьогодні, 1 липня, із відомим оперним співаком та бійцем ДУКу Василем Сліпаком. Панахида за загиблим проходила в гарнізонному храмі св. Петра і Павла. Всю дорогу до кладовища труну супроводжували оплески і вигуки "Герої не вмирають!".

Поховали Василя на Личаківському кладовищі у Львові, куди разом із рідними прийшли тисячі львів’ян. Прощання пройшло з усіма військовими почестями. Окрім того і в церкві, і на кладовищі співав львівський хор «Дударик», з якого Василь Сліпак колись починав свою музичну кар’єру.

Василь Сліпак був солістом Паризької опери, попри те після початку російської агресії він повернувся в Україну. Спочатку Василь допомагав військовим як волонтер, проте з часом і сам взяв у руки зброю і вступив у лави «Правого Сектору» і навіть це не заважало йому продовжувати свою кар’єру оперного співака. Самі бійці знали Василя за псевдонімом «Міф», який походив від слова «Мефістофель». Загинув Василь Сліпак 29 червня від кулі снайпера в Донецькій області.

Теги: Hromadske.tv, Василь Сліпак, Правий сектор, похорон