Правда про Україну устами простих людей

Посилання: http://youtu.be/QcfgUwK7kwQ

У Барселоні записала відеозвернення - зі сльозами на очах і з вірою в серці!

Представники Майдану в Барселоні нещодавно записали відеозвернення до українців, росіян, та всіх, кому небайдужа доля наших країн. У зйомці взяли участь люди з різних куточків України, від півночі до півдня, від Львова до Харкова, серед яких була і молодь, і старші люди, і зовсім маленькі українці. Також прийшли росіяни, білоруси, латиші, румуни та іспанці, адже під час таких подій ніхто не може залишатися осторонь. Говорили українською і російською, білоруською і англійською, з надією, що їх не тільки зрозуміють та вислухають, а й почують!

Всім було дуже боляче через трагічність останніх подій, втрачені життя, несправедливість та брехню, і говорити було дуже важко... Але мовчати було б ще важче! Хтось говорив зі сльозами на очах, комусь вдалось зарядити інших оптимізмом та вірою в перемогу, дехто читав Шевченка, багато згадували про Бога... Та, як говориться на відео, незалежно від мови, віри та національності, всі ми одна нація -- це Людина, людина, що хоче миру та справедливості!

В епоху Інтернету розповсюджувати правду може кожен. Звертатись до тих, хто її шукає, можуть і звичайні українці, для цього не обов'язково бути відомим політиком. І можливо від одного цього відео не так багато залежить, але чим більше таких буде, тим швидше «правда кривду переможе», адже в єдності наша сила!

Теги: Europe, ЄС, Європа, Євроінтеграція, Незалежність, Путін, війна, діти, окупація