"Задзеркалля": Рядовий підполковник

Посилання: http://www.youtube.com/watch?v=4jdgcnISJ4c

Тимур Баротов — підполковник Військово-Морських Сил України, капітан 2-го рангу, який після анексії Криму виїхав до материкової України та став рядовим Сухопутних військ. «Якщо є така потреба, то так і треба робити. Армія є армія», — каже чоловік.

У ВМСУ Тимур служив з 1990-го року. У 2012-му він виступав на парламентському засіданні з доповідю про загрозу анексії Криму. У 2014-му став одним із засновників Майдану в Севастополі, однак після того, як п’ята така зустріч завершилася побиттям дітей, Тимур вирішив не продовжувати роботу в такому форматі через небезпеку для проукраїнських кримчан. Згодом йому також довелося виїхати. У серпні, під час операції звільнення Новосвітлівки Луганської області, він, уже рядовий Сухопутних військ, отримав поранення. Після шпиталізації йому запропонували піти в батальйон «Айдар», де зараз Тимур обіймає посаду першого заступника батальйону.

«Якщо зараз говорити, що було зроблено неправильно, — говорить Тимур, — то треба починати з 1991-го року, коли почалась історія з Чорноморським флотом, Севастополем, з розташуванням флоту в Севастополі, і говорити про те, як Україна поступово здавала свої позиції на всіх тих переговорах. Ми всі хочемо звільнити Україну, але наразі такого наказу немає».

Теги: Hromadske.tv, ВМС України, Крим, Росія, Україна, анексія, військові

Інші відео