"Схеми": Таємне життя Віктора Шокіна. Випуск 97

Посилання: http://www.youtube.com/watch?v=3qG4htFbBws

Перед обранням Генпрокурором Віктор Шокін говорив, що має амбітні цілі. Він наголошував, що на цій посаді планує закінчити розслідування злочинів під час Революції гідності та передати до суду справи проти корупціонерів з найближчого оточення Віктора Януковича. Гучні заяви Шокіна так і лишилась словами. Очікуваної реформи прокуратури та передачі до суду злочинів ані попередньої, ані нинішньої влади так і не відбулося. Під тривалим тиском громадськості Шокін подав у відставку.

Але питань до нього залишилось чимало. Зокрема, і до його матеріального становища. Шокін після Майдану декларував, що не має ні родини, ні дітей. Насправді ж у ході розслідування журналісти "Схем" встановили, що у нього є і дитина, і цивільна дружина – її звати Оксана Гриневич. І це все можливо була б його особиста справа – якби не наступний факт. І на трирічну дитину Шокіна, і на її матір Оксану Гриневич – за фахом простого українського лікаря – оформлена низка елітної нерухомості.

У тому числі – за кордоном. Наприклад, журналісти дізнались, що Оксана Гриневич після Майдану придбала маєток у Чехії, в елітному районі Праги. Про все це Віктор Шокін не згадував у своїй скромній декларації. Про таємне життя відставленого генпрокурора Віктора Шокіна, яке може дати уявлення про його справжній матеріальний стан, – розслідування Катерини Каплюк та Наталки Седлецької.

Програма «СХЕМИ» – проект Радіо Свобода та UA:Першого каналу.

Ведуча: Наталія Седлецька

Теги: "Схеми. Корупція в деталях", Віктор Шокін, Генпрокурор, Перший національний, Радіо Свобода, Україна, корупція