«Засекреть мене, якщо зможеш»: статки керівників СБУ й іспанська таємниця Баканова

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=kpG7TKoyzis

Раніше про численне елітне майно і статки, люксові автопарки та заміські маєтки співробітників СБУ українці могли дізнатися хіба що з журналістських розслідувань – та  вже 1 червня спецслужбовці мали б публікувати свої е-декларації на сайті НАЗК.

Але є одне але – як «Схеми» виявили, ще в березні президент Володимир Зеленський подав у Раду як «невідкладний» законопроєкт, який знову засекречує декларації високопосадовців спецслужби – при тому, що пів року тому сам Зеленський ініціював їхнє розсекречення.

Чому Зеленський вирішив скасувати декларування топів СБУ напередодні дедлайну подачі ними декларацій про майно і статки? Чи є що приховувати від суспільства і новому керівництву СБУ на чолі з Іваном Бакановим, давнім товаришем президента?

Так, з-поміж іншого, журналісти «Схем» встановили, що Баканов займає керівну посаду в іспанській фірмі, що заборонено антикорупційним законодавством. Чи задекларує він це?

Автор: Максим Савчук

Теги: "Схеми. Корупція в деталях", Іван Баканов, Володимир Зеленський, Перший національний, Радіо Свобода, СБУ, Україна, корупція