Ракета українського виробництва пройшла успішне вогневе випробування

Посилання: http://www.youtube.com/watch?v=YU2a7BjXWeg

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов 22 березня 2016 року побував на полігоні, де відбулося випробування ракети українського виробництва. Секретар РНБО України безпосередньо координує реалізацію національних ракетних програм.

За словами О.Турчинова, відновлення ракетного щита є «одним з пріоритетних завдань для оборони і безпеки нашої країни».

«Перед ОПК, перед нашими вченими і конструкторами було поставлено завдання забезпечити виробництво українських ракет без жодної комплектуючої, виробленої в Російській Федерації»,- сказав він, додавши, що «Укроборонпром» разом із науковцями гідно виконали це».

«Ми розпочали вогневе випробування ракет українського виробництва, і сьогоднішній пуск продемонстрував, що наша ракета повністю виконала планове завдання і влучила точно в заплановану ціль», - зазначив О. Турчинов, підкресливши, що на відміну від російського аналога, ракета українського виробництва керована, «що дозволяє значно підвищити ефективність її застосування».

За його словами, це не єдина ракетна програма, над якою працюють українські вчені та «Укроборонпром». «Ми готуємо до застосування потужні та ефективні ракети, які надійно захищатимуть нашу країну», - сказав він.
Після успішних випробувань Секретар РНБО України

провів нараду з провідними конструкторами та керівниками підприємств ОПК, які в кооперації здійснюють виробництво українських ракет, присвячену питанням уточнення графіку подальших випробувань і налагодження серійного виробництва.

Теги: РНБО, Турчинов, Україна, Укроборонпром, ракета

Інші відео