Вояки-нелегали

Посилання: http://www.youtube.com/watch?v=XBhTT2nZLxM

Іноземці-добровольці, що воювали в АТО, провели мітинг під Адміністрацією Президента України. Вони вимагали пришвидшити надання їм легальних статусів в Україні - громадянства, статусу біженця або виду на проживання.

Кількість учасників АТО та Майдану, які намагаються отримати українське громадянство, становить кілька сот чоловік. Переважна більшість з них - росіяни, зокрема учасники націоналістичних рухів. Також на громадянство претендують вихідці з Білорусі, Грузії, Хорватії та інших країн.

За поданням Міністра МВС Арсена Авакова створено список з 22-ох учасників АТО, які мають отримати громадянство України після того, як список буде підписано Президентом.

Єдині іноземці-добровольці, яким таки вдалося отримати український паспорт - це росіяни Ілля Богданов та Сергій Коротких з полку «Азов». За словами Богданова, колишнього співробітника ФСБ Росії, йому вдалося отримати громадянство лише тому, що він активно привертав увагу громадськості до цього питання і не покладався на обіцянки політиків та командирів.

Теги: Hromadske.tv, АТО, Київ, волонтери, війна