На Харківщині СБУ затримала начальника прикордонного відділу за корупцію

Посилання: http://www.youtube.com/watch?v=1JpNqSWbZp8

Служба безпеки України спільно з підрозділом внутрішньої безпеки Державної прикордонної служби України викрила начальника відділу прикордонної служби «Куп’янськ» Харківського прикордонного загону, який втягнув підлеглих у корупційну діяльність.

Встановлено, що 38-річний керівник створив злочинну вертикальну схему вимагання грошей від своїх підлеглих. Зокрема, військовослужбовці відділу кожного разу після несення служби у наряді повинні були передавати начальнику певну суму грошей. За його вказівкою, ці кошти військовослужбовці мали вимагати у пасажирів поїздів міжнародного сполучення, які проходять прикордонний контроль.

У рамках кримінального провадження задокументовано одержання начальником відділу неправомірної вигоди на суму 5 тисяч гривень.

14 травня ц.р. правоохоронці затримали зловмисника «на гарячому» після одержання ним від підлеглого чергової суми - двох тисяч гривень.

Зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні злочину за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. За такий злочин передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з конфіскацією майна.

Слідчі дії тривають.

Теги: СБУ, Україна, Харківська область, корупція, прикордонна служба