У зоні АТО СБУ затримала «прикордонника» терористів

Посилання: http://www.youtube.com/watch?v=b_7X3ffDYmM

У районі міста Золоте Попаснянського району Луганської області під час спроби потрапити на підконтрольну Україні територію СБ України затримала «прикордонника» терористичної організації «ЛНР».

За словами зловмисника, перевіркою та навчанням кандидатів на службу в т.зв. «силових структурах» терористів займаються діючі співробітники ФСБ Росії. Всі співбесіди проводяться із зав’язаними очима претендента. Підготовка до проходження «служби» також здійснюється російськими інструкторами.

Також бойовик повідомив, що на території т.зв. «управління прикордонної служби ЛНР» утримуються полонені – громадяни України.

Крім цього, на контрольному пункті в’їзду-виїзду «Георгіївка» Донецької області співробітники СБ України затримали активного прихильника терористичної організації «ДНР». Зловмисник сприяв терористичній діяльності, виконуючи посадові обов’язки начальника ДП «Донецькстандартметрологія». Він обґрунтовано підозрюється за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи або участь у ній) Кримінального кодексу України.

Теги: АТО, Луганська область, СБУ, Україна, антитерористична операція, бойовики, терористи