Мітинг "антимайданівців" з Мелітополя під стінами запорізької мерії

Посилання: http://www.youtube.com/watch?v=r8RdUMYEDks

На 11 годину під стінами запорізької мерії «зустрічати» мелітопольських пікетувальників зібралось кількасот городян. За інформацією активістів, автобусів з Мелітополя мало приїхати чотири, Втім, до призначеного часу на площу біля міськради їх прибуло тільки два. Один з них запоріжці закидали яйцями, інший, разом з першим після недовготривалої стоянки, також розвернувся і поїхав з площі.

Серед активістів, що «зустрічали» мелітопольців – пересічні городяни, активісти, представники ЦК «АЗОВ», представники Самооборони Запорізької області, активісти Самооборони Майдану.

Просто під стінами мерії активісти АЗОВу затримали 2-х організаторів акції і передали їх правоохоронцям. Серед них була Катерина Уманець – представниця Союзу Лівих Сил України з Мелітополя.

В той час, як активісти продовжували пошуки приїжджих “антимайданівців”, з’явилась інформація, що автобуси з Мелітополя базуються в районі запорізького цирку. Туди направились активісти і там же представники Азову затримали вдруге Катерину Уманець і ще трьох мітингувальників.

За словами представника Самооборони Запорізької області Антона Алексеєнка, мелітопольським учасникам мітингу проти демонтажу пам’ятника Леніну у Запоріжжі його організатори за участь у ньому обіцяли до 100 гривень.
Саме дійство під стінами мерії у Запоріжжі тривало з 11 ранку до 14-ої години. Після чого люди з-під стін мерії поступово розійшлись.

Теги: Hromadske.tv, Антимайдан, Запоріжжя, Мелітополь, декомунізація, тітушки