Нова поліція: Краматорськ. Hromadske.doc

Посилання: http://www.youtube.com/watch?v=lplBT1FywDQ

Шкіряк, Найєм, атака терористів, екскурсія міліцейським відділком, реп і шансон, осінній Донбас... Усе це дивом поєднується в короткометражці Богдана Кутєпова про створення нової поліції на прифронтових територіях.
 
Ще рік тому терористи захоплювали будівлю Краматорського міськвідділу МВС, а тепер тут розташувався колл-центр, який відповідає на дзвінки щодо нової патрульноїх служби. Мешканці Краматорська і сусіднього Слов'янська несуть анкети в палац культури на центральну площу. За перших три дні – 1250 претендентів на 360 місць, і набір триватиме до 19 жовтня.
 
Народний депутат Мустафа Найєм, який узявся бути куратором запуску поліції в регіонах, днями їздить по зустрічах із потенційними поліцейськими, місцевими чиновниками та журналістами. Для цього йому виділили гібридну Toyota Prius (одну з двох в області), водія і цілий кабінет навпроти начальника місцевої міліції.
 
Раптом журналіст Громадського зустрів у Краматорську давнього приятеля по нещастю: радника міністра внутрішніх справ Зоряна Шкіряка. Він також приїхав подивитись, як проходить прийом анкет, і навіть потрапив у невеличкий курйоз...

Теги: Hromadske.tv, Краматорськ, Поліція, Слов'янськ, Україна, патрулювання