Монологи переселенців: "Лікарня на іншому кінці міста, будинок опалювати нічим"

Посилання: http://www.youtube.com/watch?v=ruIc66-ZkPY

У місті Барвінкове (Харківська область) відкрився пункт допомоги переселенцям «Станція Надія». Журналіст Громадського ТБ Донбасу побував на відкритті і дізнався, як живеться людям в новому для них місті.
Адміністратор пункту Аделіна Туманян розповіла, як сама півроку тому перетинала під обстрілами 16 блок постів.
«Я приїхала з Антрацита з чоловіком і 2-ма дітьми. Було страшно, старший син, якому 5 років, постраждав сильно психологічно, сиділи в підвалах постійно», - розповіла переселенка.
За словами волонтера-переселенки, люди, які виїхали, не можуть купити свій будинок і змушені поневірятися.
Наталя, переселенка з Єнакієвого, живе з чоловіком і 3-ма дітьми на околиці міста, за її словами викликати «швидку» дітям складно - немає бензину. Кожен день її родині доводиться долати безліч труднощів.
«Роботу знайти тут практично неможливо, ні переселенцям, ні навіть місцевим жителям. Живемо на допомогу та гуманітарну допомогу. Знімаємо будинок за оплату комунальних послуг, чим його опалювати взимку - не знаємо, коштів на це немає », - розповіла переселенка.
Згідно з інформацією координатора програми «Станція Регіон» Аліси Веневцева в Барвінкове, за офіційними даними, зареєстровані приблизно 4500 переселенців. Пункт в Барвінкове обслуговуватиме також сусідні регіони.

Теги: Донбас, Україна, біженці, переселенці