Бабуся Люда

Посилання: http://www.youtube.com/watch?v=bMboOe8qKCk

Людмилі Савченко 85 років. Вона пережила голод 33-го року, репресії 37-38-го років, Другу світову війну та голод 47-го року. Зараз вона приходить на вокзал, щоб підтримати військових, які їдуть у зону бойових дій. Волонтер Наталя, яка працює в кімнаті відпочинку для військових на дніпропетровському вокзалі, розповідає, що бабуся Люда продає польові квіти, а виручені гроші витрачає на покупку продуктів для солдат: «Вона сюди приходить, вона їх обіймає, за кожного молиться і до кожного ставиться зворушливо. Буває на вокзалі вона два-три рази на тиждень».

Бабуся Люда каже, що хочеться допомогти бійцям хоч чимось, молиться за них, називає своїми дітьми: «Це цвіт України, багатство України, я щодня прошу Господа, щоб вони всі повернулися живими до своїх сімей, до своїх батьків, наречених, жінок, діточок».

Найбільше їй подобаються військові з Добровольчого українського корпусу «Правий сектор», вважає їх найбоєздатнішим батальйоном.

Родину бабусі Люди репресували в 30-х роках, вона не була ні піонеркою, ні комсомолкою.

«Прийшла війна, опять лихо, опять нас молотять, ну нічого, синок, те вже все пройшло, треба думати про хороше. Боляче... боляче... це страшна рана, яка може через століття загоїться. Що їм треба від нас? Ми хочемо жити мирно, в доброті, в любові з усіма народами. Як би я могла стати орлицею, мала б крила. Я б полетіла, я би всіх захистила... боляче сильно».

Теги: Hromadske.tv, АТО, Донбас, Україна, антитерористична операція, ветерани, патріот

Інші відео