Бійка з перестрілкою в Харкові: активісти штурмували офіс "Партії регіонів"

Посилання: http://www.youtube.com/watch?v=TrAvo2KdpW8

П'ятдесят чоловік з пістолетами, цеглою, палицями і мачете намагалися буквально штурмувати будівлю, в якій засіли, за нашою інформацією, прихильники "Опозиційного блоку". Активісти буквально розгромили автобус "Merсedes", який був припаркований поруч, після чого відійшли до Дзеркального струменю.

Тут же з будівлі вийшли їхні опоненти, які вишикувалися в ряд перед дверима і почали закликати невідомих зняти балаклави, а міліцію - допомогти. Правоохоронці стали стінкою між активістами, але коли ті почали закидати будівлю камінням - міліціонери просто відверталися.

Із заблокованого будівлі було кілька пострілів з пістолета, також, зброю було видно і в активістів в балаклавах. За словами активістів від травматичного пістолета постраждав один з учасників штурму.

Через півгодини до активістів підійшла "підмога" у вигляді двадцяти чоловік. У хід пішли димові шашки.

До офісу прибув спецпідрозділ міліції "Східний Корпус" у повному обмундируванні, який, судячи з усього, планує зайти всередину будівлі. Правоохоронці спробували увійти всередину, але їм ніхто не відкрив. Представники спецбатальйону міліції розосередилися навколо по периметру.

Теги: Опозиційний блок, Партія Регіонів, Україна, Харків, зброя, сутички

Інші відео