"Дорогі депутати": Помічники депутатів одіозного VII скликання та новий закон про місцеві вибори

Посилання: http://www.youtube.com/watch?v=CMDMf4q9hok

73 народні обранці нарахували "Дорогі депутати" у списках помічників депутатів одіозного VII скликання. Найбільше депутатів-екс-помічників у БПП - 27, 23 у "Народного фронту" і 10 у "Радикальної партії Олега Ляшка", 5 у "Батьківщині". По одному - у "Опозиційного блоку" і "Об'єднання "САМОПОМІЧ".

До списку одіозних знахідок - Руслан Сидорович "Об'єднання "САМОПОМІЧ" був помічником у Володимира Пилипенка - депутата із групи Віталія Хомутинніка "Економічний розвиток". Андрій Шинькович - депутат від БПП був помічником у регіонала Олександра Гереги, а нинішня депутатка від "Батьківщини" Олена Шкрум на платній основі була помічницею у комуніста Ігора Вікторовича Алексєєва. На громадських засадах Алєксєєва консультував і тато білосердечної депутатки - Іван Шкрум. Дмитро Ярош значиться помічником у Валентина Наливайченка.

110, тобто кожен 4-ий народний обранць 7-ого скликання мав серед помічників однофамільців. 

У зв’язку з тим, що робота помічника в Сенаті чи Палаті представників передбачає налагодження контактів з членами парламенту, досвід роботи в конгресі на посаді помічника – привілей в роботі лобіста. Скільки помічників може собі дозволити парламентар і на яку зарплатню можуть розраховувати помічники закордоном у рубриці "А як у них?"

25 жовтня країна обиратиме представників місцевої влади за новою виборчою системою - пропорційною з преференціями. Хтось називає її прогресивною, інші критикують за те, що виборці так і не отримали можливість напряму формувати списки кандидатів. Дехто навіть стверджує, що нова система є нічим іншим як видозміненою "мажоритаркою". Програма Дорогі депутати вирішила розібратися у ключових особливостях майбутнього голосування, щоб дати вам можливість самим оцінити слабкі і сильні сторони Закону про місцеві вибори.

Теги: "Дорогі депутати", Hromadske.tv, депутат