Дніпропетровськ: Вибори мера під загрозою зриву

Посилання: http://www.youtube.com/watch?v=EBan36kh1yM

Глухе протистояння паралізувало роботу Дніпропетровської міської виборчої комісії. Голова комісії Валентина Панкуліч протягом трьох днів перед днем голосування відмовлялася проводити засідання, заблокувавши таким чином затвердження змін до складу районних та дільничних виборчих комісій.

Напередодні виборів всі члени комісії, за винятком трьох, підтримали звернення до Центральної виборчої комісії з вимогою усунути Валентину Панкуліч з посади голови та призначити їй заміну. Окрім того, вони звернулися до правоохоронних органів із заявою про втрату печатки.

У день голосування це протистояння лише загострилося. Стало відомо, що Валентина Панкуліч поставила печатку комісії на старі списки, всупереч рішенню більшості членів.

Наразі ЦВК не вбачає порушень у діях голови Дніпропетровської міської виборчої комісії, а легітимність другого туру виборів міського голови залишається під великим питанням. В залежності від підсумків голосування, той чи інший зі штабів кандидатів може скористатися цією ситуацією для оскарження результатів.

Теги: Hromadske.tv, Дніпро (Дніпропетровськ), Україна, вибори, місцеві вибори 2015

Інші відео