"Кіборги. Рік потому". Позивний "Наркоз"

Посилання: http://www.youtube.com/watch?v=urHG7FhpOU0

"Кіборги. Рік потому" - спільний проект благодійного фонду допомоги армії "Повернись живим" та ТСН.

Сергій Архангельський - начальник медичної служби однієї з частин високомобільних десантних військ. В АТО він був двічі. Вперше, в якості добровольця відразу після Майдану. 7 березня 2014 року звернувся до військкомату і вже 11 березня був у Збройних силах. Другий - за призовом військкомату.

За освітою Сергій лікар-анестезіолог. Його лікарський стаж - 21 рік. 15 років працював у лікарні Житомирського району у відділенні анестезіології та реанімації. На Майдані він також був лікарем.

Сергій з позивним "Наркоз" розповідає про справжню чоловічу дружбу, яку він пізнав на війні, про свою мотивацію, лікарську професію та застерігає від байдужості.

Поки ми записуємо інтерв'ю, повз проходить безліч знайомих Сергія. Він мовчки вітається з ними усіма - підморгуючи, з легким кивком голови і широкою посмішкою. Здається, що цього медика знає половина Житомира.

Під кінець розмови випадково зустрічаємося з його сином і невісткою. Особливих планів на дембель Сергій не мав, крім одруження сина - той не влаштовував весілля, поки батько не повернувся з війни.

Теги: АТО, ЗСУ, Україна, антитерористична операція, війна, військові

Інші відео