Культура протистояння

Посилання: https://vimeo.com/125772375

УВАГА! Якщо ви використовуєте ноутбук для перегляду, ми рекомендуємо Вам використовувати навушники або зовнішні динаміки.

Зима 2014 змінила Україну.

3 місяці кривавих зіткнень, сліз, страху, коктейлів Молотова, палаючих автомобільних шин і смертей. Це вже не був просто протест на підтримку ЄС. Українська революція принесла новий дух, змінилися люди та їх свідомість, вони стали єдиним організмом, який з величезною пристрастю та силою бореться за щасливе майбутнє.

З самого початку Євромайдан перетворився на реальний спектакль, де почалася боротьба протилежностей. Добро і зло, світло і тінь, густий чорний дим і білизна лютневого снігу, помаранчеві каски на чорному. На революційному полотні страшні криваві сцени перепліталися з неймовірно красивими краєвидами. Євромайдан став однією з найгарніших революцій, немов сцени з голлівудських фільмів.

У своїх фотографіях я спробував показати масштаб всього, що сталося в центрі країни. Дуже часто я втрачав грань між реальністю та вигадкою. Я забув місце, час і причину того, що відбувається. В один момент сцени битви нагадували страшні дні попередніх війн. В інший момент - морозний, вогненний бій перетворив Майдан Незалежності в фантасмагоричне місце. Безтурботний і галасливий Київ повністю втратив знайомі риси.

Теги: Євромайдан, Київ, Майдан, Україна