Волонтери та художники провели акцію "Портрет бійця"

Посилання: http://www.youtube.com/watch?v=DSXUBILQtYU

Кращі художники Києва та Львова зібрались на декілька годин, щоб подарувати створені ними портрети героям. Організатором акції стала Віталіна Маслова - голова правління благодійного фонду «Творча криївка» та автор методики творчої реабілітації. За її словами, одним із напрямків роботи «Творчої криївки» є соціальна адаптація і культурно-соціальні проекти для учасників АТО.

Одним із таких проектів є «Портрет бійця», який проходить уже вчетверте. Цього разу у ньому взяли участь близько десяти художників зі Львова, Києва та навіть зі Стамбула.

«Для нас це дуже важливий момент, бо, по-перше, це соціальна-культурна акція: багато хто з хлопців, які лікуються у госпіталі, з живими художниками особливо не спілкувались. Позування – це терапевтична діяльність, це дуже корисно з психологічної точки зору. Я думаю, це також важливо і для художників. Через власну діяльність, звичну для них, вони можуть показати свою вдячність тим, хто за них воював. Можуть цим людям трошки радості подарувати і такого незвичного, приємного спілкування» - розповідає пані Віталіна.

Теги: Hromadske.tv, Львів, Україна, волонтери, військові