Взятого в полон американського журналіста відпустили

Взятого в полон американського журналіста відпустили

Час події: 24.04.2014 19:10

Озброєні повстанці у Слов’янську відпустили на свободу американського журналіста Саймона Островського. Після звільнення він розповів, що його захопили на одному з КПП на під'їзді до міста. "У них була моя фотографія на КПП. Вони побачили моє обличчя і витягли з машини. Я думаю, що на мене напали, бо вони прочитали про мене в Інтернеті", - додав він. "Я провів чотири дні у підвалі з трьома чи чотирма іншими людьми. Туди постійного когось приводили з вулиці: п’яничок, наркоманів,активістів, приїжджих з інших областей України", - розповів він. "Когось тримали день, когось довше. Там був навіть місцевий чиновник. Я нічого не розумів", - додав він.

Перше фото Саймона після звільнення. Фото: @belangerjf

На питання, як йому пояснили те, що його затримали, він сказав: "Мені заявили, що я брехун. Спочатку побили, зав’язали очі і руки теж. Спочатку за спиною, а потім попереду. Потім я вже 2 дні провів вільно просто у кімнаті з іншими", - розповів він.

Перше інтерв’ю. Відео: myRTVi

У день викрадення. Відео: VICE News

Раніше повстанці, що перебувають в СБУ міста Слов'янська заявляли, що хочуть обміняти викраденого ними американського журналіста Саймона Островського на свого заарештованого лідера Павла Губарєва.

Відео: IVI AzVel

Відео: IVI AzVel

Журналіста сайту Vice News викрали в понеділок, 21 квітня. У середу самопроголошений "мер" Слов’янська Пономарьов визнав, що Островський у них, і його підозрюють у співпраці з "Правим сектором", бо у нього були американський та ізраїльський паспорти.

Українська правда, UkrStream.TV