СБУ оприлюднила розмови ймовірних замовників та виконавців вбивства депутата Горлівської міської ради

СБУ оприлюднила розмови ймовірних замовників та виконавців вбивства депутата Горлівської міської ради

Час події: 24.04.2014 13:40

Служба безпеки оприлюднила аудіозапис розмов ймовірних причетних до вбивства депутата Горлівської міської ради Володимира Рибака. Як повідомлялося, це так звана група "Стрілка", що діє у Донецькій області, та громадянин РФ, підполковника ГРУ Ігоря Бєзлєра.

Встановлено, що 17 квітня 2014 року Бєзлєр (позивний "Бес") поставив завдання начальнику самопроголошеної міліції Горлівки щодо нейтралізації Рибака, який намагався встановити державний прапор на будівлі Горлівської РДА. Одночасно Бєзлєр надав вказівку члену своєї групи, військовослужбовцю РФ викрасти Рибака, посадити в автомобіль та вивести в обумовлене місце, де застосувати щодо нього заходи фізичного впливу. Сам він планував особисто виїхати в місце, де утримувався Рибак. Далі за вказівкою "Стрілка" (Ігор Стрєлков) Рибака доставили у штаб сепаратистів у Слов’янську, де з ним особисто мав поспілкуватися Ігор Стрєлков.

Відео: Служба безпеки України

Встановлено також, що 20 квітня 2014 року Стрєлков особисто давав вказівку самопроголошеному меру Слов’янська Пономарьову вивезти зі штабу тіло вбитого Рибака, яку той виконав. Раніше на брифінгу речник СБУ Марина Остапенко закликала мирних жителів Слов'янська не підтримувати терористів.

Українська правда