У Слов'янську викрали американського журналіста Саймона Островського

У Слов'янську викрали американського журналіста Саймона Островського

Час події: 22.04.2014 21:33

«Народний мер» міста Слов'янська В'ячеслав Пономарьов повідомив, що сепаратисти взяли в заручники американського журналіста Саймона Островського. Про це Пономарьов заявив під час прес-конференції в Будинку культури Слов'янська, передає «Газета.Ru». За його словами, у Островського подвійне громадянство США та Ізраїлю, він є співробітником американського видання Vice. Зазначається, що прес-конференція була ненадовго перервана, Пономарьову зателефонували батьки журналіста, лідер сепаратистів Слов'янська запевнив, що з їхнім сином все добре. «Його ніхто не викрадав, його ніхто не тримає в заручниках, він зараз у нас, в СБУ, готує матеріал, працює», - сказав Пономарьов.

У середу речниця повстанців Стела Хорошева повідомила, що Островський знаходиться в місцевому відділенні Служби безпеки України, захопленому більш ніж тиждень тому, пише Associated Press. Вона запевнила, що з журналістом «все нормально». Його нібито «підозрюють у шкідливій діяльності», однак якій саме не повідомляється.

Американське видання Vice, співробітником якого є Оствровський запевнило, що його представники «знаходяться в контакті з Держдепом США та іншими відповідними урядовими органами» для забезпечення безпеки свого колеги. Тим часом в ОБСЄ заявили, що вимагають від сепаратистів звільнити журналіста та припинити тиск на представників ЗМІ.

Українська правда, «Газета.Ru», Associated Press, Vice news