Знімальна група 5-го каналу зникла поблизу російського кордону (оновлено)

Знімальна група 5-го каналу зникла поблизу російського кордону (оновлено)

Час події: 02.04.2014 14:51

Журналіст 5-го каналу Олег Криштопа, оператор Орест Пона, водій Тарас Шевченко зникли біля російського кордону в Чернігівській області. За інформацією 5 каналу вони перетнули російський кордон в районі села Синьківка об 11:27. Близько 12:30 Олег подзвонив своїй дівчині і повідомив про затримання росіянами, які повідомили йому, що він персона нон-ґрата в РФ.

Олег за редакційним завданням поїхав на україно-російський кордон в Чернігівській області в районі населеного пункту Семенівка та російського Клімово знімати російські танки. Зараз з Олегом та іншими членами знімальної групи зв'язок відсутній.

Прикордонна служба України вже напряму звернулася до російських колег з проханням терміново прояснити ситуацію зі зникненням медійників. Так само допомогти намагається МЗС.

О 17:30 стало відомо, що знімальну групу 5-го каналу відпустили. На російському кордоні їх протримали 5 годин. За словами журналіста Олега Криштопи, з ним, оператором та водієм проводили «дружню бесіду». Пояснень затримки не надали.

Станом на 17.50 знімальна група перетнула кордон Чернігівської та Брянської областей.

5 канал