ЦВК у вівторок зареєструвала представника Дарта Вейдера та 7 кандидатів у президенти

ЦВК у вівторок зареєструвала представника Дарта Вейдера та 7 кандидатів у президенти

Час події: 01.04.2014 23:24

Центральна виборча комісія у вівторок зареєструвала 7 кандидатів на посаду президента України, які братимуть участь у виборах 25 травня. Про це повідомила прес-служба ЦВК.

Таким чином до передвиборчих перегонів долучилася Ольга Богомолець, Наталя Королевська, Анатолій Гриценко, Дмитро Ярош, Олег Тягнибок, Олександр Клименко та Василь Цушко.

Крім того, комісія відмовила в реєстрації кандидатами на пост президента України Товтрівській О.О., Костів Г.П., Мірошніченку Д.Л. та Марінічу В.К., оскільки ними порушено встановлений виборчим законом порядок висування кандидата або подані ними документи не відповідають вимогам статей 48 та 51 закону «Про вибори Президента України».

Під час засідання ЦВК також зареєструвала уповноваженого представника кандидата на пост президента Дарта Вейдера у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

Станом на 1 квітня ЦВК зареєструвала всього 21 кандидата на посаду президента. На розгляді комісії перебувають документи ще 8 осіб. Усього документи подало 46 осіб, які захотіли взяти участь у виборах.

Українська правда