Українці зібрали для армії більше 70 мільйонів гривень

Українці зібрали для армії більше 70 мільйонів гривень

Час події: 01.04.2014 13:13

У рамках акції на підтримку української армії на рахунки Міністерства оборони надійшло більше 70 мільйонів гривень. Про це повідомляється на офіційному сайті відомства.

«Станом на 31 березня на рахунки Міністерства оборони України в рамках акції «Підтримай Українську армію» надійшло вже більше 70 мільйонів гривень від юридичних і фізичних осіб в якості допомоги Збройним Силам України.

З цієї суми 67 мільйонів 73 тисячі гривень — грошові перекази на матеріально-технічне, решта — на медичне забезпечення Збройних Сил України.

За допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер «565» на підтримку Української армії перераховано 17 мільйонів 631 тисяча гривень (усі — на матеріально-технічне забезпечення ЗС України).

Крім того, на рахунки Міноборони надійшло 22,2 тисячі доларів США та 21,2 тисячі євро. Після обов’язкового продажу іноземної валюти (50% від загальної суми)*, залишок іноземної валюти на рахунках Міністерства оборони України склав 11,1 тисячі доларів США (гривневий еквівалент — 117,4 тисячі грн.) та 10,6 тисячі євро (гривневий еквівалент — 155,4 тисячі грн.).

Міністерство оборони, Збройні Сили України висловлюють щиру вдячність усім небайдужим громадянам, які долучилися до благодійної акції «Підтримай Українську армію» та продовжують надавати допомогу вітчизняним Збройним Силам з метою підвищення їх боєготовності та зміцнення обороноздатності держави», - йдеться у повідомленні Міноборони.