Більшість росіян підтримають дії Кремля в разі війни з Україною - опитування

Більшість росіян підтримають дії Кремля в разі війни з Україною - опитування

Час події: 31.03.2014 12:41

74% росіян готові підтримати дії керівництва РФ у разі початку військового конфлікту в Україні. Про це свідчить опитування російської некомерційної організації Левада-центр, проведене 21-24 березня. Початок війни між двома державами більше половини жителів Росії все-таки вважають малоймовірним (53%). Ще 13% категорично заперечують її можливість, а 23% все-таки припускають, що такий варіант розвитку подій цілком ймовірний.

77% опитаних впевнені, що відповідальність за погіршення відносин між Україною і Росією цілком або більшою мірою лежить саме на Києві. Більше третини з них (36%) вважають, що внутрішні конфлікти на Україні приведуть до громадянської війни, і тільки 14% переконані, що нова влада стабілізують ситуацію. 12% вважають, що «введення російських військ призведе до стабілізації становища в країні». У той же час 73% схильні вважати нову українську владу нелегітимними.

Протестувати проти втручання Росії у справи України росіяни переважно не налаштовані. 28% підтримують або скоріше підтримують подібні акції, приймати в них участь готові 13% опитаних. У опитуванні взяли участь 1603 людини у віці 18 років і старше з 130 населених пунктів 45 регіонів країни, статистична похибка даних цих досліджень не перевищує 3,4%.

Українська правда