"Правий сектор" вимагає відставки Авакова через вбивство Сашка Білого

"Правий сектор" вимагає відставки Авакова через вбивство Сашка Білого

Час події: 25.03.2014 16:38

"Правий сектор" вимагає негайної відставки глави МВС Арсена Авакова та арешту всіх причетних до вбивства координатора "Правого сектора" Олександра Музичка, відомого як Сашко Білий, співробітників спецпідрозділу "Сокіл". Про це на брифінгу в Києві у вівторок заявив лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош.

"Ми не можемо мовчки спостерігати за активною контрреволюційною діяльністю Міністерства внутрішніх справ України. У зв'язку з цим ми вимагаємо негайної відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, вимагаємо арешту командира спецпідрозділу УБОЗ "Сокіл" і відповідно тих, хто винен у вбивстві", - сказав Ярош.

Нагадаємо, координатора "Правого сектора" в Рівненській області Сашка Білого було застрелено у ніч на 25 березня.

Висували різні версії загибелі Музичка. "Щойно повідомили, що вбили "Сашко Білого". Два автомобілі підрізали його машину, витягли, пересадили до себе. Потім викинули на землю - руки за спиною у наручниках, два постріли в серце", - прокоментував вбивство народний депутат Олесь Доній.

У МВС заявили, що Олександра Музичка вбили під час проведення спецоперації зі знешкодження озброєного угрупування на території Рівненської області.

ZN.UA