У Луганську пройшло два протилежних мітинги

У Луганську пройшло два протилежних мітинги

Час події: 23.03.2014 11:00

У Луганську на мітинг на підтримку проведення референдуму за приєднання до Росії вийшли близько 6 тисяч осіб. Про це повідомляє видання 0642.

Проросійський мітинг у Луганську

Учасники мітінгу тримали в руках плакати «Янукович - наш президент», «Янукович, наведи порядок вдома», «Ляшко на вила» і скандували «Референдум!», «Банду геть!», «Росія»». Також голова ініціативної групи з проведення опитування «Народний референдум Луганська» Ірина Готман оприлюднила попередні результати. За її словами, луганчани не довіряють Турчинову, не хочуть зниження соцвиплат, хочуть федералізації, амністії «політв'язнів» і вступу України до Митного Союзу. Вона сказала, що заповнили анкети понад 100 тисяч осіб, і пообіцяла озвучити остаточні результати в п'ятницю. Наприкінці мітингу було прийнято резолюцію з вимогою до депутатів облради обговорити на сесії ситуацію в країні.

Водночас зі східних кварталів у центр міста пройшла хода під гаслом: «Луганськ - це Україна».

Мітинг за єдину Україну у Луганську

Люди принесли з собою на ходу прапори України, синьо-жовті стрічки і заздалегідь підготовлені плакати.

Мітинг за єдину Україну у Луганську

О 11 годині учасники заходу вишикувалися в колону, виконали хором гімн України і почали ходу від 1 корпусу ВНУ ім. В.Даля. Учасники акції виступили проти російської окупації Криму. Акцію охороняло близько 80 міліціонерів. Водії, що проїжджали повз на автомобілях, сигналили активістам.

Відео: Радіо Свобода

0642, Українська правда