У Криму захопили вже третього командира

У Криму захопили вже третього командира

Час події: 23.03.2014 17:03

23 березня в Криму був незаконно затриманий командир військової частини А4398 (м. Севастополь) капітан 2 рангу В. Дем'яненко. Про це повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук. За його інформацією, командування структур Міноборони, у складі яких знаходиться військова частина А4398, вимагає негайно звільнити капітана. У разі невиконання цієї вимоги обіцяють застосувати весь комплекс заходів зі звільнення даного офіцера та звільнення інших військовослужбовців ЗСУ, які викрадені російськими військовослужбовцями і незаконними збройними формуваннями АРК.

В.о. міністра оборони Ігор Тенюх пообіцяв визволити всіх захоплених українських командирів в Криму. За його словами, Міноборони України намагається налагодити діалог з Міноборони Росії. Разом з тим, російська сторона продовжує наполягати на тому, що не має відношення до військових формувань, які проводять захоплення командирів.

Як відомо, у неділю у Криму було викрадено заступника командувача Військово-морських сил ЗС України з берегової оборони - начальник управління військ берегової оборони генерал-майор Ігор Воронченко. Напередодні після штурму української в/ч у «Бельбеку» зник її командир, полковник Юлій Мамчур.

Українська правда, UkrStream.TV