У Слов'янську розпочався другий етап АТО: місто мають повністю заблокувати

У Слов'янську розпочався другий етап АТО: місто мають повністю заблокувати

Время события: 25.04.2014 12:15

Українська влада прийняла рішення повністю заблокувати місто Слов'янськ Донецької області в рамках другого етапу антитерористичної операції. Про це повідомив в.о. голови адміністрації президента Сергій Пашинський на брифінгу в Києві. "20 хвилин тому в рамках проведення операції українські спецпідрозділи почали другий етап, який полягає в тому, що ми прийняли рішення повністю заблокувати місто Слов'янськ і не дати можливість привезти підкріплення", - сказав він. За словами Пашинського, метою операції є "блокада терористів у Слов'янську і недопущення жертв серед мирного населення".

Він також зазначив, що екстремісти сформували свої опорні пункти у дитячих садах та лікарнях. "Жодної політики у Слов'янську немає - це класичні терористи, які прикриваються жінками, дітьми", - підкреслив Пашинський.

У той же час перший заступник голови СБУ, керівник антитерористичної операції Василь Крутов запевнив, що підрозділи спецпризначення не штурмуватимуть Слов'янськ, щоб уникнути жертв серед мирного населення. "Ми не підемо на якісь жертви, штурми в місті. Ми розуміємо, що будуть жертви. Ми заради якихось перемог не підемо на жертви мирних громадян, але злочинці, терористи, сепаратисти повинні понести і понесуть відповідальність", - заявив він на брифінгу в Києві.

Звертаючись до жителів як Слов'янська, так і інших міст, у яких діють екстремісти, він закликав їх з порозумінням поставитись до проведення спецоперації. "Тут у більшій ступені відповідальність повинна лежати також на кожному громадянинові. Зрозумійте правильно, ми вас захищаємо. Сьогодні хлопці життя кладуть, живуть у жахливих умовах, у них теж є сім'ї, батьки, але їхній обов'язок - захищати вас, і ви повинні нам допомагати", - зазначив Крутов.

Уранці у Слов’янську з гелікоптера розкидали листівки з правилами поведінки під час антитерористичної операції.

Відео: IVI AzVel

ТСН