Суд обмежив проведення акцій на Майдані

Суд обмежив проведення акцій на Майдані

Время события: 22.11.2013 07:54

Окружний адміністративний суд Києва 21 листопада прийняв рішення про обмеження проведення акцій на Майдані Незалежності в Києві 22 листопада.

Про це повідомив лідер громадської організації "Коаліція учасників помаранчевої революції" Сергій Мельниченко на своїй сторінці у Facebook.

"21.11.13 Київська міська державна адміністрація звернулася до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом про обмеження реалізації права "Коаліції Учасників Помаранчевої Революції" та інших суб'єктів щодо проведення мирних зібрань", - написав він.

"Позов КМДА було задоволено повністю", - повідомив активіст.

"Суд постановив заборонити "Коаліції Учасників Помаранчевої Революції" та іншим суб'єктам під час проведення мирних масових акцій встановлювати малі архітектурні форми у вигляді наметів, кіосків, навісів, у тому числі тимчасових та пересувних, із 22 листопада 2013 року по 7 січня 2014 року на Майдані Незалежності, вул. Хрещатик та Європейській площі у м. Києві", - перерахував Мельниченко.

"Оскільки окрім відповідача судовою постановою обмежено право щодо мирних зібрань також іншим суб'єктам, то виконувати цю постанову повинні всі без виключення. Тож, проведення акції протесту на "Євромайдані" тепер теж обмежено судом", - уточнив він.

Наразі адвокати організації готують матеріали для подачі апеляційної скарги на неправосудне рішення Окружного адмінсуду м.Києва.

Українська правда