Мітинги у Харкові закінчились бійкою

Мітинги у Харкові закінчились бійкою

Время события: 06.04.2014 14:39

Одразу п’ять мітингів пройшли в Харкові у неділю. Перед пам'ятником Тарасові Шевченку на вулиці Сумській зібрався Євромайдан. Мітингувальників, більшість з яких мали на одязі жовто-сині стрічки, тримали національні прапори та плакат з написом «Yes ЄС». Вони виступають за єдність держави та проти війни.

В Харькове проходит сразу три митинга

Фото: Володимир Чистилін у Facebook

Перед пам'ятником Леніну у цей самий час зібралися два мітинги Українського східного блоку та громадської організації «Боротьба». Учасники останнього прийшли з прапорами СРСР, України та георгіївським стягом. Вони вимагали проведення референдуму та припинення мобілізації.

Учасники мітингу Українського східного блоку вимагали проведення референдуму за федералізацію та надання російській мові статусу державної – причому не другої, а першої. Таку пропозицію озвучив представник блоку Єгор Логвінов.

Третій з проросійських мітингів проходив у центрі площі Свободи. Його учасники також вимагали проведення референдуму за федералізацію та надання російській мові статусу державної. Окрім того, вони висловились проти гіпотетичного вступу України до НАТО та за союз з Росією.

Окремою групою на площі Свободи стояли кілька десятків прихильників руху монархістів. Вони принесли прапори Росії та партії «Русское единство», а також жовто-чорно-білий прапор монархістів. Їх не цікавив ні референдум, ні мова – вони наполягали на відтворенні Російської імперії.

Після закінчення мітингів проросійські активісти відтіснили євромайданівців від пам’ятника Шевченку і з обох сторін заблокували вулицю Римарську.

Фото: Українська революція - Євромайдан

Фото: Українська революція - Євромайдан

Фото: Українська революція - Євромайдан

Правоохоронці оточити учасників проукраїнського мітингу і спробували відвести їх від розлюченого натовпу. Антимайданівці жбурляли в них петарди, вибухові пакети та каміння. 

 

Фотография: Більше десятка активістів #ЄвроМайдан #Харків блокуються тисячею антимайданівців. 

Хлопці стоять в оточенні правоохоронців. Але через кордон міліціянтів з натовпу летить каміння, лунають вибухи петард.

Фото: ЄвроМайдан Харків

Євромайданівці змусили проповзти «коридором ганьби».

ВАЖЛИВО: відео містить нецензурну лексику

 

Відео: Akvit

Біля театру ім. Шевченка люди з георгіївськими стрічками жорстоко побили 20 харківських музикантів, та волонтерів, які допомагали їм вантажити апаратуру, після концерту на проукраїнському мітингу. 

Відео: Майдан Моніторинг

Після від’їзду автозаку, у який правоохоронці посадили музикантів і євромайданівців, проросійські активісти палили їх особисті речі.

Відео: Akvit

UkrStream.TV за матеріалами інформаційних агенцій