Послуги / Проведення однокамерних і багатокамерних онлайн-трансляцій

UkrStream.TV організує для Вас або Вашої компанії/організації онлайн-трансляцію будь-якої складності, котра не поступається за якістю та ефективністю телевізійним трансляціям

Прямий репортаж з місця події, презентація, прес-конференція, концерт чи спортивний захід буде виглядати як на кращих телеканалах. Ми, навіть, можемо вести трансляцію з радіо-керованих коптерів (вертольотів) чи літака, але набагато дешевше, аніж телеканали.

Дізнатися вартість
або зателефонуйте за номером:
+ 38 093 776 56 16

Послуги:

Аерозйомка

Цей вид зйомки дозволяє одним поглядом охопити все підприємство, інформативно продемонструвати будівництво об'єкта будь-яких розмірів, знімати в обмеженому просторі, а також - проникнути туди, куди не змогла б дістатися жодна людина.

Читати далі

Організація телемостів

Іноді, важливо не тільки бачити трансляцію, а й приймати безпосередню учать в заході, знаходячись при цьому за десятки, сотні, а той тисячі кілометрів. Для цього, UkrStream.TV може організувати для Вас телеміст.

Читати далі

Мультикамерна зйомка і запис

Одночасно з трансляцією заходу чи телемостом ми можемо вести для вас одночасний запис з усіх камер, котрі використовуються в телемовленні.

Читати далі

Постпродакшн (монтаж и мастерінг)

Тільки завдяки грамотному монтажу, якісній графіці, вмілому зведенню звуку і тонкій колористиці запис вашого заходу може отримати закінчений товарний вигляд.

Читати далі

Запит вартості